Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Dünya Caz Günü’nü kutlayacaklar
Dünya Caz Günü’nü kutlayacaklar
30 Nisan Dünya Caz Günü, Zuhal Konsept Akasya'da kutlanacak.
Kültür Sanat 26 Nisan 2019 - 12:41

Zuhal Konsept Akasya, 30 Dünya Caz Günü’nde müzikseverleri caz dolu bir programa davet ediyor. Zuhal Konsept Akasya’da yer alan Tamirane’de 30 Nisan Salı günü Jehan Barbur sahne alacak. Barbur, en sevilen şarkılarını ve yıllardan beri süre gelen ve herkesin hayatında farklı bir hatırası ve etkisi olan türküleri, yeniden yorumladığı son albümü “Ürkerek Söylerim”den seslendireceği parçalarıyla eşsiz bir konser yaşatmaya geliyor.

ARKA ARKAYA EKTİNLİKLER

30 Nisan Dünya Caz Günü kapsamında Zuhal Konsept Akasya'daki Kırmızı Kedi Kitabevi'nde saat 16.00'da cazla ilgili “Murat Beşer ve Feridun Ertaşkan'la Caz Üzerine Söyleşi”, gerçekleşecek. Tattoom Gallery'de 16.30'da enstrümanların üzerine yazıyı yazılabilecek ya da geçici dövme yaptırılabilecek “Custom Your Soul” etkinliği olacak. Saat 19.30'da “Onur Ataman'la Caz Atölyeleri” ve 20.30'da ise saksafonda Önder Mutlu ve piyanoda Yüce Akın'ın eşlik edeceği “Jazz Dinletisi”  düzenlenecek.

Program:

16.00 / “Murat Beşer & Feridun Ertaşkan'la Caz Üzerine Söyleşi” @ Kırmızı Kedi Kitabevi
16.30 / “Custom Your Soul” @ Tattoom Gallery
19.30 / “Onur Ataman'la Caz Atölyeleri” @ Zuhal Müzik
20.30 / Jazz Dinletisi , Saksafon: Önder Mutlu – Piyano: Yüce Akın @ Zuhal Müzik
21.30 / Jehan Barbur Konseri @ Tamirane