‘Dünya Çingene Şarkıları’ CRR’de yankılanacak

Dünyanın birçok ülkesinde konserler veren Serap Çiftçi, 31 Mart cuma saat 20:00 de 'Dünya Çingene Şarkıları' isimli konseri ile Cemal Reşit Rey Konser Salonu'nda sanatseverlerle buluşacak

‘Dünya Çingene Şarkıları’ CRR’de yankılanacak

Ülkemizde sayısız konserler veren Antalya Opera ve Bale sanatçısı Serap Çiftçi, Viyana, New York, Lincoln Center, Washington DC, Ekvador, Venezuela, Moğolistan, Uganda, Namibiya, Zambiya, Botswana ve Ürdün'den sonra yeniden İstanbul’da.

serap3

Serap Çiftçi, ‘Dünya Çingene Şarkıları’ D repertuarı ile ilk kez Cemal Reşit Rey Konser Salonu sahnesinde, renkli kostümler eşliğinde, çingenelerin ihtiraslı müziğinin neşe ve hüznünü yaşatacak.

Proje Direktörlüğünü İlker Kutlu Aktaş'ın yaptığı konserde, ünlü oyuncu komedi ustası Asuman Dabak, konuk sanatçı olarak katılacak. Ünlü oyuncu gecede sürpriz parodileri ile izleyenleri kahkahaya boğacak. Sevilen sanatçı Suzan Kardeş'in de konuk sanatçı olarak katılacağı gecede Serap Çiftçi ile yapacağı düetlerle sahnede Balkan rüzgarları esecek. Serap Çiftçi' ye Genel Sanat Direktörlüğünü Uğur Sayınbatur'un üstlendiği Kültür Modern Brass Ensemble Orkestrası ve perküsyon sanatçısı Hamdi Akatay eşlik edecek.

Serap Çiftçi ülkemizde çok sevilen Goran Bregoviç ve dünyada en çok dinlenen Endülüs, Balkan, Türk, Yunan, Rus , Romen, İtalyan, Hint çingene şarkılarından oluşan repertuvar ile dinleyicilerin kalbini çalmaya hazır.

Pink Martini için nefesler tutuldu İlginizi Çekebilir Pink Martini için nefesler tutuldu
Loading...