Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ece Mumay’a ilk ödül
Ece Mumay’a ilk ödül
İlk albümü 'Odamdan' ile müzikseverlerin karşısına çıkan Ece Mumay, ilk ödülünü de aldı. Karadeniz Teknik Üniversitesi'nde düzenlenen törende, Mumay'a 'En iyi çıkış yapan kadın ses sanatçısı' ödülü takdim edildi. 
Kültür Sanat 24 Şubat 2018 - 14:12

Karadeniz Teknik Üniversitesi (KTÜ) İşletme ve Ekonomi Kulübü tarafından bu yıl 9’uncusu düzenlenen k”nde 22 kategoride ödüller verildi. KTÜ Atatürk Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen törende, kategorilerinde en iyi seçilen sanatçılar, medya kuruluşları ve medya temsilcileri ödül aldı. Sunuculuğunu Ümit Erdim’in yaptığı törene, oyuncu Birce Akalay, Bensu Soral, İbrahim Çelikkol, Aytaç Şaşmaz, Ece Mumay, Miray Daner, ‘Ayla’ filminin yönetmeni Can Ulkay, Uğur Etiler’in aralarında bulunduğu çok sayıda kişi katıldı.

Kulüp Başkanı İrem Dilek, gecenin düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkür ederek, “Ülkece zor günlerden geçtiğimiz şu günlerde birlik ve beraberlik duygusunun artarak devam etmesini diliyoruz. Bu vesile ile şehit olan Mehmetçiklerimizi saygı ve rahmetle anıyor, vatani görevini yapan tüm askerlerimize de minnetlerimizi sunuyoruz” dedi.

‘KADINLARI VE ÇOCUKLARI LÜTFEN KORUYUN’

İlk albümü ‘Odamdan’ı yayınlayan Ece Mumay, gecede ‘En iyi çıkış yapan kadın ses sanatçısı’ ödülünü aldı. Genç isim, KTÜ öğrencilerine teşekkür ederek, “Bir kadın ve çocuk olarak toplumdan bir tek isteğim kadınları ve çocukları lütfen koruyun” dedi.