Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ece Mumay’ın ilk albüm heyecanı
Ece Mumay’ın ilk albüm heyecanı
Müzik dünyasının genç ve başarılı ismi Ece Mumay'ın ilk albümünü 19 Ocak'ta müzikseverlerle buluşturacak. Mumay, yeni albüm öncesinde Ankaralılar ile buluşacak. 
Kültür Sanat 4 Aralık 2017 - 15:30

Ece Mumay´ın ilk albümünün çıkış tarihi belli oldu

‘Eylül’ adlı dördüncü single’ını Ekim’de yayınlayan Ece Mumay’ın ilk albümü 19 Ocak’ta yayınlanacak. Albümdeki 10 parçadan 8’inin söz ve bestesine imza atan 19 yaşındaki şarkıcı, bugüne kadar dijital ortamlarda yayınlanan çalışmalarında toplam 100 milyona yakın tıklanma aldı.

ALBÜM ÖNCESİ ANKARA’DA 

Ece Mumay, yeni albümü öncesi Ankara’da müzikseverlerle bir araya gelecek. 7 Aralık’ta Ankara Hayal Kahvesi’nde sahne alacak şarkıcı, ilk kez Ankara’da konser vereceğini belirterek, “Yaz boyu Ege ve Akdeniz’de çok güzel konserler gerçekleştirdik. İstanbul’da da her hafta bir mekanda sahne alıyorum. Albümün çıkışıyla birlikte zaten tüm Türkiye’yi dolaşma projemiz var ama Ankaralı hayranlarımı daha fazla bekletmek istemedim. Kısmet 7 Aralık’mış” dedi. DHA