Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Eda Baba’dan ilk solo albüm
Eda Baba’dan ilk solo albüm
Müzikal anlamda ilk sahne deneyimlerini 2008 yılında yaşamaya başlayan, sosyal medya kanalları üzerinden adını sıkça duyuran Eda Baba, ilk albümü 'Bir Küçük Tebessüm'ü yayınlamaya hazırlanıyor.
Kültür Sanat 3 Şubat 2019 - 18:04

Son zamanlarda yurt içi ve yurt dışında solo projesiyle verdiği konserlere devam eden Eda Baba, Şubat ayı ortalarında yayınlayacağı ilk solo albümü “Bir Küçük Tebessüm”den hemen önce dinleyicileriyle albümden bir şarkıyı 1 Şubat’ta buluşturuyor. Söz ve müzikte Eda Baba, düzenlemelerinde Fırat İkisivri’nin imzasını taşıyan “Her Dakika Bir Saat” ile sanatçı, yoğun duygular hissettirebilen sözler üzerine yapılan düzenlemelerle albümden hemen önce yüzlerde bir küçük tebessüm bırakabilmeyi arzuluyor.

1 Şubat Cuma dijital platformlarda müzikseverlerle paylaşılacak albümün ilk şarkısı “Her Dakika Bir Saat” ile Eda Baba, sound zenginliğiyle dikkat çekecek.

img_7025