Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Efsanevi müzisyen Kitaro, İstanbul ve Ankara’da iki konser verecek
Efsanevi müzisyen Kitaro, İstanbul ve Ankara’da iki konser verecek
Japonya'nın yenilikçi müzik dehası Kitaro, Türkiye'de İstanbul ve Ankara'da olmak üzere iki konser verecek. Her iki konserde Kitaro, kendisine eşlik eden Japon savaş davulları ve Butoh dansçılarıyla olağanüstü bir görsel şov eşliğinde müzik tutkunlarına sıra dışı bir deneyim yaşatacak.
Kültür Sanat 20 Nisan 2017 - 13:29

Etnik ve elektronik öğeleri bir araya getiren, yenilikçi müziğiyle dünya çapında tanınan efsanevi müzisyen Kitaro, ‘Kojiki & The Universe’ turnesi kapsamında vereceği iki konser için 29 Nisan’da İstanbul – Zorlu PSM ve 30 Nisan’da Ankara Congresium sahnesinde olacak.

kitaro1
Kitaro’nun eşi, usta müzisyen Keiko’nun da klavyede yer alacağı orkestrada, geleneksel Japon savaş davulları olan Taiko'lar, kemanlar ve Butoh dansçıları müzikseverler için tüm hünerlerini ortaya koyacak.

kitaro_concert
Sahnede yer alacak perdede, NASA ve Kyoto Üniversitesi tarafından hazırlanan, uzayın büyüleyici görüntülerinin yer aldığı görseller sergilenecek.

Kitaro'nun İstanbul konseri biletlerine buradan ulaşabilirsiniz.

Kitaro'nun Ankara konseri biletlerine buradan ulaşabilirsiniz.

Son güncelleme: 14:23 - 20.04.2017