Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Elektro pop müziğe sıra dışı bir soluk: Lila
Elektro pop müziğe sıra dışı bir soluk: Lila
Elektro pop müziğin ülkemizde en güçlü temsilcisi olmaya aday Lila, Garaj Müzik etiketi ile ilk single’ı “instaaşk”ı yayınladı. İçinde elektronik rock öğelerinin de yer aldığı, özgün, yaratıcı ve eğlenceli “instaaşk”ın söz ve müziği Lila`ya, düzenlemesi Ozan Yılmaz'a ait.
Kültür Sanat 19 Nisan 2019 - 11:25

Lila, sıra dışı müzikal kimliğinin yanında parlak renklere bürünmüş görüntüsü ve kimseye benzemeyen eğlenceli ve özgür tarzı ile şimdiden pop dünyasında estireceği rüzgarın sinyallerini veriyor.

?autoplay=0″>

 

İlk single'ın ardından diğer çalışmalarını da hız kesmeden sunmaya hazırlanan genç müzisyenin, güncel electro pop, rock ve disco soundlarda hazırladığı “instaaşk”, günümüzde kaçınılmaz bir yeri olan sosyal medya ilişkilerine tatlı bir gönderme yapıyor.

Sadece müzikal anlamda değil her detayı ile etraflıca düşünülmüş olan “instaaşk”ın rengarenk görüntülerden oluşan video klibinin yönetmenliğini ise Murat Joker üstlendi.

Son güncelleme: 11:28 - 19.04.2019