Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Elektronik müzik ikilisi Tale of Us, tarihi sarnıçta
Elektronik müzik ikilisi Tale of Us, tarihi sarnıçta
Milano’da bir soundscape projesi olarak başlayan, Berlin'de olgunlaşan, anlattıkları hikayelerle elektronik müzik meraklılarını dans dolu bir yolculuğa çıkaran çağdaş elektronik müzik sahnesinin önemli grubu Tale Of Us, tarihi Binbirdirek Sarnıcı'nda sahneye çıkacak.
Kültür Sanat 17 Şubat 2020 - 14:02

Tale of Us, 4 Nisan Cumartesi gecesi, Sultanahmet Meydanı’nda bulunan, Konstantin döneminden kalan tek eser ve İstanbul'un ikinci büyük sarnıcı olan Binbirdirek Sarnıcı’nda sahne alacak.

Karm ve Matteo'nun bedeni harekete geçirirken ruhu okşayan dramatik, duygusal ve hayal gücü yüksek performansları ile titiz bir mükemmelliyetçiliğin eseri prodüksiyonları sayesinde Tale of Us kısa sürede dünyanın her köşesinde kulüp ve festivallerin vazgeçilmezi haline geldi.

İkili, 2016 yılında bu başarılarını aynı müzikal deneyimlerin peşine düştükleri sanatçılara bir çatı olacak plak şirketleri “Afterlife” ile taçlandırdı bir çok önemli ismin çalışmalarını yayınladı.