Eltilerin Savaşı galası ‘Elti’ konseptinde gerçekleşti

Başrollerini Gupse Özay, Merve Dizdar, Ferit Aktuğ ve Uraz Kaygılaroğlu’nun paylaştığı Eltilerin Savaşı filminin galası önceki gün gerçekleştirildi. Misafirlerin filmin eğlenceli müziğiyle karşılandığı renkli galada, konuklara ‘canım eltim’ yazılı minik havlular hediye edildi. Ayrıca alandaki masaların üzerine konulan fiskos örtüleri de dikkati çekti.

Eltilerin Savaşı galası ‘Elti’ konseptinde gerçekleşti

Gupse Özay, Merve Dizdar, Ferit Aktuğ ve Uraz Kaygılaroğlu'nun başrolde oynadığı, senaryosunu Gupse Özay'ın yazdığı yönetmenliğini Onur Bilgetay üstlendiği Eltilerin Savaşı filminin galası Zorlu Performans Sanatları Merkezi'nde gerçekleştirildi.

Galaya filmin oyuncu kadrosunun yanı sıra iş ve sanat dünyasından birçok isim katıldı. Barış Arduç, Demet Akbağ, Ezgi Mola, Hasibe Eren, İbrahim Büyükak, Gökçe Bahadır, Yasemin Kamhi, Güliz Onursal, Maria Anastasiyeva, İrem Sak, Mert-İdil Fırat, Bartu Küçükçağlayan, Caner Özyurtlu, Sarp Apak, Sinem Güven, Öykü Karayel-Can Bonomo galaya katılan isimler arasındaydı.

Galada tüm oyuncularla birlikte seyircileri selamlamak üzere sahneye çıkan Gupse Özay, “Böyle bir filmde bu kadar harika bir oyuncu kadrosu ile olmaktan ve inanılmaz güzel bir set yaşamaktan çok mutluyum. Yönetmenimiz Onur Bilgetay'a ve tüm oyuncularımıza teşekkür ederim. Eski Yeşilçam filmlerinin tadını alacağınızı düşündüğümüz sıcak bir aile komedisi yaptığımıza inanıyoruz. Özellikle kadın hikayelerinin başrolde olduğu bir senaryoda bu kadar erkekle çalışmış olmak üstelik de bir komedi filmi yapmış olmak gerçekten gurur verici. Umarız bol bol gülersiniz” dedi.