Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Emel Sayın’dan Yeşilçam konseri
Emel Sayın’dan Yeşilçam konseri
Yeşilçam’ın Mavi Boncuğu Emel Sayın 'Başrolde Emel Sayın Film Müzikleri Konseri' ile TİM Show Center’da
Kültür Sanat 20 Şubat 2017 - 12:48

Emel Sayın, başrolünde yer aldığı filmlerin müziklerinden oluşan repertuarıyla sevenlerinin karşısına çıkacak. Sanatçı, ‘Başrolde Emel Sayın Film Müzikleri Konseri’ ile 25 Şubat'ta TİM Show Center'da sahne alacak. Sayın, sahnede şarkılarını seslendirirken barkovizyonda oynadığı filmlerden görüntüler yansıtılacak. Konser saat 21.00'de başlayacak.

emel2

KEYİFLİ BİR YEŞİLÇAM SERÜVENİ

Neredeyse tüm filmlerinde ses sanatçısı olarak izlediğimiz Emel Sayın, Feride, Makber, Gülizar gibi filmlerle Yeşilçam'ın unutulmaz sahnelerine imza attı. Tarık Akan'la Emel Sayın'ı yan yana getiren Feryat, Yalancı Yarim, Mavi Boncuk, Engin Çağlar ile rol aldığı Hasret ve 1980 yılındaki son filmi Rüzgar Emel Sayın'ın unutulmayan filmlerinden sadece bir kaçı.
‘Başrolde Emel Sayın Film Müzikleri Konseri’nde Emel Sayın canlı performansıyla unutulmayan filmlerinin müziklerini yeniden seslendirirken, izleyenleri Yeşilçam'da keyifli bir yolculuğa da çıkaracak.