Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Emre Aydın film çekecek
Emre Aydın film çekecek
Geçtiğimiz günlerde Ordu’da bir mekanda konser veren Emre Aydın, sevenlerine yaklaşık 2 saat boyunca müzik ziyafeti sundu.
Emre ÇEVİK
Kültür Sanat 30 Kasım 2019 - 09:06

Sahne öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Emre Aydın, her konserinde eşinin kendisini en önden izlediğini söyledi. Aydın, eşiyle birlikte bir dil geliştirdiklerini ve sahnedeyken bazı küçük hareketlerle anlaştıklarını dile getirdi. Emre Aydın, “Eşim beni her konserimde en önden izler. Sahnedeyken kendisine işaret dili ile sevgimi anlatırım. Bizim bir işaret parmağı hareketimiz vardır. Kendisiyle özel bir dil geliştirdik. Eşim Eda, dokunduğu her şeyi güzelleştiriyor. Hem iş hayatıma kattıklarından hem de birlikte çıktığımız hayat yolculuğumuzdan dolayı çok şanslıyım” dedi.

Emre Aydın, yapımcılığını ve yönetmenliğini üstlendiği “Cinni” isimli sinema filminin ardından senaryo aşamasında olduğu yeni filminin müjdesini verdi. “Korku filmi çekmeyeceğim ancak çok farklı türde bir film ile sinemaseverlerin karşısına çıkacağım. Romantik komedi, aşk ve dram filmi, bir de aksiyon filmi senaryolarımız mevcut. Önümüzdeki günlerde projemize start vereceğiz” şeklinde konuştu.

YENİ İSİMLERE DESTEK

Sahibi olduğu Hangar Yapım çatısı altında Tuğrul Bektaş, Sinan Öksüztepe, Kaan Beyru gibi yeni nesil müzisyenleri sektöre kazandıran Emre Aydın yapımcı kimliğiyle de sanata olan katkısını elinden geldiğince desteklediğini söyledi. Sanatçı,‘'Ömür boyu sahnede şarkı söyleyemeyeceğim, yaşlanmayı durduramam, bu yüzden yapımcı kimliğimle de hayat boyu sanatın içerisinde kalmayı hedefliyorum” şeklinde konuştu.

Son güncelleme: 13:09 - 30.11.2019