En çok izlenen filmlerinin medya karnesi çıkarıldı

Medya takibi kuruluşu Ajans Press, 2017’nin şuana kadar en çok izlenen filmlerinin medya karnesine çıkardı. Ajans Press’in Box Office’ten derlediği verilere göre 2017’nin en çok izlenen yapımı, Şahan Gökbakar’ın Recep İvedik 5 filmi oldu.

En çok izlenen filmlerinin medya karnesi çıkarıldı

16 Şubat'ta vizyona giren film 5 milyon 748 bin kişi tarafından izlendi. Yılın en çok izlenen ikinci yapımı Ahmet Kural ve Murat Cemcir'in başrollerini paylaştığı Çalgı Çengi İkimiz filmi oldu.

calgi

Film 2 milyon 784 bin seyirci rakamına ulaştı.

ist

Ajans Press'in Box Office'ten derlediği verilere göre Ata Demirer'in ‘Olanlar Oldu’ filmi 1 milyon 802 bin seyirci sayısıyla listenin üçüncü sırasında yer aldı. Walt Disney Animasyon Stüdyolarının hazırladığı animasyon filmi ‘Moana’, 1 milyon 326 bin izlenmeyle dördüncü sırada yer alırken, Özcan Deniz'in oyunculuğunu ve yönetmenliğini üstlendiği İkinci Şans filmi 818 bin 473 kişi tarafından izlenerek listenin beşinci sırasında yer aldı. Ferhan Özpetek'in filmi ‘İstanbul Kırmızısı’ ise daha 3 Mart'ta vizyona girmesine rağmen 275 bin 441 seyirci rakamına ulaştı.

ikinci

2017 yılının ilk üç aylık diliminde listenin ilk beş sırasında yer alan filmlerin dördü yerli yapımlar oldu. Ajans Press'in araştırmasına göre yılın en çok konuşulan filmleri şu şekilde oldu: Recep İvedik 5 bin 307, Çalgı Çengi İkimiz bin 27, İstanbul Kırmızısı 446, İkinci Şans 358, Olanlar Oldu 297, Moana 194.

İşte İstanbul Kırmızısı filmindeki o müze İlginizi Çekebilir İşte İstanbul Kırmızısı filmindeki o müze
Loading...