Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
En korkutucu aşk hikayesi
En korkutucu aşk hikayesi
Alper Mestçi’nin Türkiye’de büyük ses getiren Siccin filmi serisi devam ediyor.
Kültür Sanat 4 Ağustos 2016 - 12:55

2 Eylül'de vizyona girecek. Mestçi ““Aşk uğruna göze alınabilecek en büyük korkuyu izleyiciler ile buluşturacağım” dediği; “Siccin 3: Cürmü Aşk” filmi ile bir hayli iddialı. ”Siccin 3: Cürmü Aşk” başrol oyuncuları Adnan Koç, Büşra Ayaydın ve Cem Uslu ile de dikkat çekiyor. Oyuncuların ortak söylemi ise “Dünyada örneği olmayan bir senaryo ile çekilen filmimizin seyircisi ile buluşmasını merakla bekliyoruz” oldu. Siccin serisinin ilk iki filmi ile 2014 ve 2015 yıllarında en iyi korku filmi ödüllerinin sahibi olmuştu. Yapımcılığını Muhteşem Film'in üstlendiği filmin dağıtımını da The Moments Entertainment gerçekleştirecek.

siccin-2

AŞK UĞRUNA YAŞANANLAR

Yönetmen Alper Mestçi, Bekir Acar ile birlikte filmin senaryosuna imza atarken, filmin görüntü yönetmeni Serdar Armutlu. Filmin müzikleri ise Reşit Gözdamla'ya ait. Adnan Koç, Büşra Ayaydın ve Cem Uslu'nun yanı sıra filmin oyuncu kadrosunda Nevin Efe, Yavuz Pekdiker, Elif Baysal, Yavuz Çetin, Deniz Gündoğdu ve Ömer Musab Küçükler gibi isimler yer alıyor. 2 Eylül'de vizyonda olacak merakla beklenen filmin özeti ise şu şekilde;

siccin-3

Orhan ile Sedat çocukluk arkadaşıdır. Yıllar sonra Orhan, Sedat'ın kız kardeşi Kader’le birbirlerine aşık olup evlenirler. Sedat’ın yaptığı araba kazası üçünün de hayatlarının dönüm noktası olur. Sedat’ın oğlu Mehmet felç olur. Kader ise geçmişini hatırlayamaz. Orhan bu olay yüzünden Sedat'ı suçlar ve onunla bütün iletişimini keser. Sedat, duyduğu vicdan azabı ve yaşadığı tuhaf ürkütücü olaylar nedeniyle iyice dağılır. Orhan ise çok sevdiği ilk ve tek aşkı Kader’i kaybetmeme uğruna korkunç bir şey yapar! Siccin 3: Cürmü Aşk, aşk uğruna nelerin göze alınabileceğinin hikayesi!..

siccin-afis

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.