Sözcü Plus Giriş

Engelliler için, ‘Hayatı Aydınlat’tılar

CK enerjinin sponsorluğunda engelliler için dayanışma konseri düzenlendi. Konser, CRR ev sahipliği yaptı

null
Güncellenme: 20:13, 01/02/2017
Engelliler için, ‘Hayatı Aydınlat’tılar

CK Enerji, ‘Türkiye'nin özel insanlarına' adadığı sosyal sorumluluk projesi ‘Hayatı Aydınlat’ kapsamında düzenlediği Türk Halk Müziği konserinde çalışanları ile önceki akşam Cemal Reşit Rey Kongre salonunda sahnedeydi

hayat2

Geçen yıl elde edilen gelirle özel çocuklara özel 6 sınıfın yapıldığı konserlerin bu yılki serisinde, İstanbul'un 39 farklı noktasında akülü sandalye kullanan özel insanlarımıza yönelik şarj istasyonları kurulması hedeflendi.

hayat3

“HER BİRİMİZ ENGELLİ ADAYIYIZ”

‘Hayatı Aydınlat’ konserine katılımıyla destek veren isimlerin arasında No:309 dizisi oyuncularından Furkan Palalı’da bulunuyordu. Konser öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Palalı, “Dizi çekimleri çok yoğun bir şekilde ilerliyor. Haftanın 6 gününü sette geçiriyoruz. Böyle bir projenin olduğunu duyunca da hemen katılmak istedim. Engelli kardeşlerimin yanında olarak onlara moral vermek istedim. Yarın öbür gün bizlerin başına ne geleceği belli olmaz. O yüzden her birimiz engelli adayıyız. Onları anlamak ve yanlarında olmak beni de çok mutlu ediyor” dedi.

hayat4

Furkan Palalı, ‘Birlikte El Ele’ temalı afişe de el izini bırakarak projeye destek verdi.

İlginizi ÇekebilirErol Evgin'den anlamlı konserErol Evgin'den anlamlı konser
Yayınlanma Tarihi:01:00,