Sözcü Plus Giriş

Erhan Yazıcıoğlu yeni oyununda Donald Trump olacak

Aldığı kararlarla tüm dünyada gerilime neden olan ABD Başkanı Donald Trump, 'Aşk-ı Memduh' adlı tiyatro oyununa konu oldu. Özgün saçları ve imajıyla dikkat çeken ABD Başkanı'nı Erhan Yazıcıoğlu canlandıracak. Yazıcıoğlu, Trump'a benzerliğiyle görenleri hayli şaşırttı

null
Güncellenme: 17:09, 03/02/2017
Erhan Yazıcıoğlu yeni oyununda Donald Trump olacak

Erhan Yazıcıoğlu, Amerika Birleşik Devletleri'inin başkanı Donald Trump'ı canlandıracak. Amerika'nın lideri Trump, günahı ile sevabı ile dünyada ilk kez tiyatro sahnesinde olacak. Yazıcıoğlu'na Nurseli İdiz, Volkan Severcan ve Melda Gür'ün eşlik edeceği ‘Aşk –ı Memduh’ oyununun dünya prömiyeri; 13 Şubat Pazartesi günü Trump'ın kendi binasında kendisinin oynanacağı Trump AVM'de gerçekleştirilecek. Oyun öncesi objektif karşısına geçen Yazıcıoğlu’nun, Trump’a benzerliğiyle görenleri şaşkına çevirdi.

Yazıcıoğlu'nun, Trump'a benzerliğiyle görenleri şaşkına çevirdi.

Yazıcıoğlu’nun, Trump’a benzerliğiyle görenleri şaşkına çevirdi.

15 YIL SONRA TEKRAR SEVGİLİ OLDULAR

‘Aşk-ı Memduh’ oyununda Erhan Yazıcıoğlu ve Nurseli İdiz tam 15 sene sonra tekrar bir araya gelerek, sevgili olacaklar. Bir döneme damga vuran ‘Cahide’ oyununda birlikte sahneyi paylaşan ikiliye, anlaşamayan bir çifti canlandıracak olan Volkan Severcan ve Melda Gür eşlik edecek.

Erhan Yazıcıoğlu “Trump'ın dünya için ne kadar yararlı olacağı tartışılır ama bir oyuncu için çok önemli bir kaynak olacağı da şüphesiz. Aşk ilişkilerinin, dünya sorunlarının, biraz politikanın olacağı değişik bir komedi oyunu ile karşılaşacak seyirciler. Tüm dünyada herkesin keyifle seyredebileceği bir oyun oldu”  dedi.

İlginizi ÇekebilirBerna Laçin'den Trump paylaşımıBerna Laçin'den Trump paylaşımı
Yayınlanma Tarihi:17:06,