Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Erol Evgin ile Kalben aynı sahnede
Erol Evgin ile Kalben aynı sahnede
Türk pop müziğinin duayenlerinden Erol Evgin, geçtiğimiz akşam Harbiye Açıkhava Cemil Topuzlu sahnesindeydi.
Kültür Sanat 1 Ağustos 2018 - 12:57

İstanbulluların yoğun ilgi gösterdiği konserini ‘Söyle Canım’ isimli şarkısıyla açan sanatçı, dört neslin hep bir ağızdan söylediği; ‘Rüya’, ‘İçimdeki Fırtına’, ‘Bir Bakışın Yetti’ gibi altın şarkılarıyla müzikseverlere unutulmaz bir gece yaşattı.

GECENİN SÜRPRİZİ KALBEN 

Erol Evgin'in Harbiye Açıkhava konserinin ikinci bölümü Gökçe Sönmemiş'in koreografisi ile sahnelenen, Zuhal Balkan Karaca ve Olcay Tunçeli'nin ‘1+1=3’ isimli aşk ve doğum temalı dansları ile açıldı. İkinci bölümü ‘Ben İmkansız Aşklar için Yaratılmışım’ şarkısıyla açan Erol Evgin'e; sahneye şarkıyı söyleyerek çıkan, son dönemin gözde yorumcularından Kalben eşlik etti. Şarkının sonunda “Kendine has tavrı ve yorumu ile Kalben'i çok seviyorum” diyen Evgin'e, Kalben; “Erol Evgin'in sahnesinin tozunu yutmak şahane, ben ne şanslıyım” sözleriyle cevap verdi. İzleyenlere gitarı eşliğinde ‘Sadece’ isimli şarkısını da söyleyen Kalben, alkışlar ve çığlıklar eşliğinde uğurlandı.

Sanatçının konserini izlemeye gelenler arasında; Haldun Dormen, Göksel Kortay, Murat Evgin, Burcu Kara ve eşi Fırat Doğu Parlak, Dolunay Soysert, İlkim Karaca da vardı.

Son güncelleme: 12:58 - 01.08.2018