Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Erzincan’da turizm haftası kutlanıyor
Erzincan’da turizm haftası kutlanıyor
Türkiye de her yıl 15-22 Nisan tarihleri arasında kutlanan Turizm Haftası münasebetiyle Erzincan Valiliği’nin himayelerinde İl Kültür ve Turizm Müdürlüğünce Erzincan'da kutlama programı düzenlendi.
Kültür Sanat 18 Nisan 2018 - 09:26

Düzenlenen etkinlikler kapsamında Erzincan halkının katılımıyla Erzincan Belediyesine ait mehter takımının eşliğinde saat kulesi önünden Belediye Kültür Evi arkasına kadar kortej yürüyüşü gerçekleştirildi. Ardından Belediye Kültür Evi arkasında düzenlenen etkinlik, saygı duruşunda bulunulmasının ardından okunan İstiklal Marşı ile başladı.

Yapılan konuşmaların ardından Erzincan Belediyesine ait Halk Oyunları ekibi ile mehter takımının gösterisi katılımcılara sunuldu. Daha sonra ise 8 ilçe kaymakamlığı tarafından ilçelerin turizm değerlerinin tanıtıldığı standları gezen Erzincan Vali Vekili, Erzincan Belediye Başkanı ve beraberindeki protokol mensupları ilçelerin sahip olduğu yöresel ürünleri inceledi.
(İHA)