Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Etkileyici ‘Starium’ ekran deneyimi
Etkileyici ‘Starium’ ekran deneyimi
Cinemaximum, premium büyük ekran markası ‘Starium’ tekonolojisini ilk kez Maltepe Piazza AVM’de sinemaseverlerin hizmetine sunacak.
Kültür Sanat 17 Nisan 2018 - 17:28

Cinemaximum, premium büyük ekran markası Starium'u Türk sinemaseverlerle buluşturmaya hazırlanıyor. Sahip olduğu özelliklerle eşsiz bir film deneyimi vaat eden Starium'un yanı sıra dünya standartlarındaki teknolojiyle film keyfini artıran 4DX ve Gold Class salonları 20 Nisan Cuma günü Maltepe Piazza AVM Cinemaximum salonlarında sinema izleyicisinin beğenisine sunulacak.

TÜRKİYE’DE İLK KEZ

Starium, her koltukta konfor ve eğlenceyi birleştirirken Türkiye'nin ilk ‘6P RGB Laser projektörü’ ile izleyenlere daha gerçekçi ve daha canlı görüntü sunuyor. Lazer sinema projektör teknolojisiyle ekrana üstün görüntü kalitesi getirerek yalnızca tiyatrolarda bulunan çarpıcı bir deneyim yaşatan Starium ile izleyiciler artık sadece film izlemekle kalmayıp özel deneyimin de parçası olacak.

Hem 2D hem de 3D filmleri sanki filmin içindeymişçesine özel bir gerçeklikle sunan Starium salonlarının ses-görüntü ve özel koltuk ayrıcalığı, izleyicileri filmin içine çekiyor. Starium, lazer sinema projektörünün yüksek parlaklık seviyesi, artan kontrast oranı ve canlı renkleriyle bugüne kadar izlenilen tüm formatlara meydan okuyan, eşi benzeri görülmemiş bir sinema keyfi yaşatıyor.

starium-bulten
Son güncelleme: 11:30 - 19.04.2018