Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Eypio albüm hazırlıklarına başladı
Eypio albüm hazırlıklarına başladı
Şarkıları milyonlar tarafından bilinen internet fenomeni Eypio sonunda albüm hazırlıklarına başladı.
Kültür Sanat 18 Nisan 2016 - 11:49

Müzik şirketlerinin seyredilme, izlenme analizlerinde dikkat çeken Eypio, Türk müzik şirketi 3 Adım Müzik'le anlaşarak albüm yapıyor. Günah Benim şarkısıyla interneti kasıp kavuran Eypio bu alandaki başarısını müzik sektörünün albüm platformuna da taşıyor. “Azrail ırkçı değil herkesi gömer”, “Manastırda pedofili çocuk yastadır”, “Sen gideli ben sevdim ölmeyi” gibi çarpıcı sözlerle yaptığı müzik milyonlarca kişi tarafından takip edilen Eypio hazırladığı albümle hayranlarıyla buluşacak.

 

6 MİLYON İZLENDİ

‘Günah Benim' adlı şarkısı Youtube platformunda 6 milyon izlenme başarısı gösteren Eypio, Sotify listesine de 1. sıradan giriş yapmasıyla biliniyor. Bu listede 355 bin dinlenme rakamına ulaşan Eypio, ”Bir Başına Girdim Yılbaşına” şarkısıyla 2016 yılbaşı gecesinde trend topic olmuştu. Eypio bu albümünün tanıtım çalışmaları için, yurdun çeşitli yerlerinde seri konserler yapmaya hazırlanıyor.

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.