Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
!F İstanbul açılışına ‘Kendine Has’ yorum
!F İstanbul açılışına ‘Kendine Has’ yorum
Sinemaseverlerin tüm yıl boyunca büyük bir heyecanla beklediği !f İstanbul Bağımsız Filmler Festivali’nin !f İstanbul Açılış Partisi, 17 Şubat Cumartesi gecesi Kendine Has’ın destekleriyle Babylon’da gerçekleşecek.
Kültür Sanat 12 Şubat 2018 - 15:22

Kendine Has'ın destekleriyle Babylon'da düzenlenecek !f İstanbul Açılış Partisi, 2018 damgasını vuracak yeni isimleri ve alternatif müziğin en beğenilen gruplarını ağırlayacak. Ah! Kosmos, nam-ı diğer Başak Günak, analog ve elektronik kompozisyonları harmanlayarak kullandığı müziğiyle gecenin sürprizi olacak. Açılış partisi için Berlin'den gelecek Ah! Kosmos, yepyeni parçalarını ilk defa !f'çilerle paylaşacak.

Yakında çıkacak albümleri ‘Gecenin Karanlığında' ile ilk kez sahne alacak olan Ati ve Aşk Üçgeni grubu gecenin açılışını yaparken, sahneye çıkacak diğer isimler arasında Jakuzi'den Kutay Soyocak ve Palmiyeler'den Mertcan Mertbilek yer alacak.