Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ferhat Göçer, 13’ün uğuruna inanıyor
Ferhat Göçer, 13’ün uğuruna inanıyor
Ünlü şarkıcı Ferhat Göçer, 13'üncü kez Bostancı Gösteri Merkezi'ne çıkmanın heyecanını yaşıyor. 13'ün kendisine uğur getireceğine inandığını belirten Göçer, amatör şarkıcıların kendisine gönderdiği klibi de sevenleriyle paylaşacak.
Kültür Sanat 24 Nisan 2017 - 12:13

Ferhat Göçer, Bostancı Gösteri Merkezi’nde 13’üncü kez sahne almaya hazırlanıyor. 13’ün kendisine uğur getireceğine inanan Göçer, “Konsere gelecekleri büyük sürprizler bekliyor” dedi. Ferhat Göçer, Bostancı Gösteri Merkezi’nde 29 Nisan Cumartesi günü saat 21.00’da sahne alacak. Konserle birlikte aralıksız olarak 13 yıldır Bostancı Gösteri Merkezi’nde sevenleriyle buluşacak olan Göçer, 13’ün uğursuzluğuna atıfta bulunarak, “13’üncü yılımın olmasının, genel kanının aksine bana uğur getireceğine inanıyorum. Konser için adeta kampa girdim ve konsere gelecekler için büyük sürprizler hazırladım” diye konuştu.

ferhatgocer-1“AMATÖR MÜZİSYENLERİN HEYECANI GÖRÜLMEYE DEĞER”

Hit parçası “Aşkın Mevsimi Olmaz ki” için amatör müzisyenlere, “Sen söyle, biz milyonlara ulaştıralım” çağrısında bulunan Göçer, kendisine gelen yüzlerce videoyu da özel bir klipte bir araya getirdi. 29 Nisan’da bu klibi konsere gelen sevenleriyle paylaşacak olan Göçer, amatör müzisyenlerin çalışmalarına her zaman önem verdiğini ifade ederek, “Onların heyecanı ve tutkusu görülmeye değer” açıklamasını yaptı.