Feridun Düzağaç’tan efsanelere saygı

Bursa'da sahne alan Feridun Düzağaç, hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı. Sevilen sanatçı konserinde Aşık Mahzuni Şerif'i anarak, "Kıvanç duyduğum albüm "Mahzuni'ye Saygı´ albümü oldu. Işığı bol olsun" dedi.

Feridun Düzağaç’tan efsanelere saygı

“10’a Özel” albümüyle 4 yıllık aranın ardından yeniden müzikseverlerin karşısına çıkan Feridun Düzağaç, dün gece Bursa’da sevenleriyle buluştu. Şarkılarına getirdiği kendine has yorumuyla uzun yıllardır müzik dünyasının sevilen isimlerinden olan ünlü sanatçı, “Söz Ver” adlı şarkısıyla Bursalıları selamladı. Yeni albümden şarkılarının yanı sıra ‘Alev Alev’ ve ‘Beni Bırakma’ gibi dillerde yer edinmiş şarkılarını da seslendiren Feridun Düzağaç, aynı zamanda Türk halk ozanı Aşık Mahzuni Şerif´i de sahnede andı.

‘IŞIĞI BOL OLSUN’

Türk müziğinde yer edinmiş isimlere yönelik yapılan saygı albümlerini çok önemsediklerini dile getiren Feridun Düzağaç, “Davet edildiğimiz sürece de, her kimin albümüyse katılmaya çalışıyoruz. Benim yer almaktan kıvanç duyduğum albüm ‘Mahzuni’ye Saygı’ albümü oldu. Işığı bol olsun” diyerek, unutulmaz halk ozanının ‘Nem Kaldı’ adlı türküsünü kendi yorumuyla okudu