Ferzan Özpetek’in Cebimdeki Yabancı kurnazlığı

Son olarak 'Cebimdeki Yabancı'nın yapımcılığını üstlenen Ferzan Özpetek, filmle ilgili "O yüzden kendimi çok kurnaz hissediyorum. 30-40 kere izledim. Hâlâ da izleyebilirim" dedi.

Ferzan Özpetek’in Cebimdeki Yabancı kurnazlığı

Deneyimli oyuncu Serra Yılmaz'ın ilk kez yönetmenlik koltuğuna oturduğu, deneyimine imza attığı, kadrosunda Belçim Bilgin, Buğra Gülsoy, Çağlar Çorumlu, Leyla Lydia Tuğutlu, Serkan Altunorak, Şebnem Bozoklu ve Şükrü Özyıldız'ın yer aldığı Cebimdeki Yabancı’nın yapımcılığını ünlü yönetmen Ferzan Özpetek üstlendi.

Cep telefonlarının hayatımıza girişiyle birlikte yaşadığımız birbirimize yabancılaşmayı anlatan ve İtalyan filmi ‘Perfetti Sconosciuti’nin yerli uyarlaması olan filmle ilgili konuşan Özpetek, “Bu filmin haklarını ilk çıktığı gün aldım. Benden sonra tüm dünya aldı. O yüzden kendimi çok kurnaz hissediyorum. 30-40 kere izledim. Hâlâ da izleyebilirim” dedi.

‘NABIZ ÖLÇÜYORUZ’

Filmdeki ekiple birlikte WhatsApp'ta ‘Telefon Perileri’ isimli bir sohbet grubu kurduklarını anlatan Özpetek, şöyle dedi:

“Her gün mesajlaşıyoruz. Bu yıllarca sürecek. Yaşadığımızı anlıyoruz. Sağlığımızı kontrol ediyoruz. Nabız ölçüyoruz.”

 

Serra Yılmaz'ın ilk filmi 'Cebimdeki Yabancı'nın fragmanı yayınlandı İlginizi Çekebilir Serra Yılmaz'ın ilk filmi 'Cebimdeki Yabancı'nın fragmanı yayınlandı