Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Fıtık ameliyatı geçiren Melek Baykal’ın durumu iyi
Fıtık ameliyatı geçiren Melek Baykal’ın durumu iyi
Geçtiğimiz haftalarda fıtık patlaması teşhisiyle acil olarak hastaneye kaldırılan ve Bodrum’da art arda iki ameliyat geçiren Melek Baykal sahneye döndü.
Kültür Sanat 7 Kasım 2018 - 11:35

Usta oyuncu Melek Baykal, tiyatro sezonu başlamadan bir hafta önce ameliyat olduğunu belirterek, “Hasta yatağımda hep tiyatrolu günleri özledim. Ahududu provalarının başlamasına bir gün kala da benzeri bir durum yaşamıştım. Tiyatro beni iyileştirdi” dedi.

Usta sanatçı, üç yıldır kapalı gişe sergilenen “Ahududu” adlı komediyle 20 Kasım'dan itibaren tiyatroseverlerle buluşacak. Dünya üzerinde yaşanan mutsuzluklara, Ahududu ile özel çare ürettiklerini düşünen iki kadının komik hikayesi, yazıldığı günden bu yana “Arsenic and Old Lace” adıyla dünyanın en çok oynanan komedileri arasında yer alıyor. Ahududu aynı zamanda Cary Grant'ın oynadığı en sevilen filmlerden biri olarak anılıyor.

Melek Baykal'ın usta oyuncu Suna Keskin ile başrolü paylaştığı oyunda Bülent Seyran, Halim Ercan, Cem Güler, Dicle Alkan, Özgür Yetkinoğlu da yer alıyor.