Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
fizy İstanbul Müzik Haftası’nda 11 günde 50’yi aşkın konser
fizy İstanbul Müzik Haftası’nda 11 günde 50’yi aşkın konser
Popüler müzik ve kültür festivali fizy İstanbul Müzik Haftası 20-30 Haziran tarihleri arasında düzenlenecek. Festivalde 50'yi aşkın konser, panel ve söyleşi düzenlenecek. Kenan Doğulu, MFÖ, Athena ve Edis gibi isimler festivalde sahne alacak.
Kültür Sanat 2 Mayıs 2019 - 13:24

fizy İstanbul Müzik Haftası için geri sayım başladı. İlki geçtiğimiz yıl düzenlenen festival, bu yıl 20-30 Haziran tarihleri arasında düzenlenecek. Festival Zorlu PSM, Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi, If Performance Hall, Vadistanbul, Jolly Joker, Moda Kayıkhane’de düzenlenecek.

Atlantis Yapım ve SM Production iş birliği ile düzenlenen organizasyon; yerli ve yabancı sahnenin önemli isimlerini, 11 gün boyunca 50'den fazla konser ile ağırlayacak.

SANATÇILAR BELLİ OLDU

fizy İstanbul Müzik Haftası'nda sahne alacağı kesinleşen sanatçılar şöyle: Athena, Brass Against, Bulutsuzluk Özlemi, Deniz Tekin, Eda Baba, Edis, Elektro Hafız, Ferhat Göçer, Feridun Düzağaç, Gökçan Sanlıman, Haluk Levent, Hüsnü Arkan, Kenan Doğulu, Light In Babylon, Lucia, Melike Şahin, Melisa Uzunaslan, MFÖ, Nil Karaibrahimgil, Nilüfer, Niyazi Koyuncu, Nova Norda, Öykü Gürman, Pentagram, Samida, Selçuk Balcı, Selda Bağcan, Teoman, Yalın, Yeni Türkü, Yüzyüzeyken Konuşuruz, Zuhal Olcay.