Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Flört, yeni albümüyle Boğaz’a çıkıyor
Flört, yeni albümüyle Boğaz’a çıkıyor
'Rasta Baba', 'Eski Dostum', 'Yola Devam', 'Cemiyette Pişiyoruz', 'Dün TRT'de İzledim', 'Biz' gibi şarkılarıyla sıkı bir dinleyici kitlesi yaratan Flört üçlüsü, yeni albümlerini 12 Temmuz'da Boğaz'da seslendirecek. Ayrıca Deniz Tekin ve Özge Fışkın da Boğaz'da sahne alacak.
Kültür Sanat 10 Temmuz 2017 - 17:43

2012 yılına kadar yayımladıkları dört albümden sonra yeni albümleri ‘Bambaşka’ ile dinleyicileri ile buluşan Flört, hem yeni şarkılarını hem de sevilen parçalarını 12 Temmuz Çarşamba günü ‘Müzik Boğaz’dan Gelir’ teknesinde seslendirecek. Konser saat 21.00’de başlayacak.

DENİZ TEKİN VE ÖZGE FIŞKIN DA TEKNEDE 

Deniz Tekin ve Özge Fışkın da 14 Temmuz’da ‘Tekne’de sahne alacak ve Boğaz manzarası eşliğinde müzikseverlerle buluşacak. Tekin, Bu özel gecede, çok sevilen cover’ları dışında yeni albümü Kozakuluçka'yı dinleyenleri ile paylaşacak. Fışkın ise kendi şarkılarının yanı sıra çocukluğundan itibaren onu en çok etkileyen, yıllar içerisinde proje grupları ve solo kariyerindeki performansları süresince defalarca yorumlayarak artık ‘Özge’leşmiş olan şarkılardan oluşan bir seçkiyi de sevenleriyle buluşturacak.

deniztekinozgefiskin