Fragman izle: İşte vizyondaki filmler… Karanlık sırrı zorla itiraf ettirdiler!

Bu hafta vizyona giren 10x10 filminde Cathy karanlık bir sırrı itiraf etmesi için 10 metrekarelik bir hücreye konur. Vizyonda bu hafta 10x10, Aşkın Gören Gözlere İhtiyacı Yok, Cehennemden Selfie ve Eyvah Anne Oluyorum filmleri var. İşte haftanın filmlerinin konuları ve fragmanları...

Mayıs aynının ikinci haftasında merakla beklenen 4 yeni film vizyona girdi.

10X10 FİLMİNİN KONUSU

İntikam ruhunu ortaya koyan ’10×10′ filmi vizyonda yerini aldı. Filmde Dışarıdan sıradan bir adam olarak gözüken Lewis, aslında pek de öyle değildir. Onun Cathy'ye karşı gizli bir takıntısı vardır. Genç kadından intikam almayı düşünen Lewis, en ince ayrıntısına kadar her şeyi hesapladığı bir plan yapar ve Cathy’yi kaçırır. Onu oldukça küçük, ses yalıtımlı bir odaya kiltiler. Lewis'in bunu yapmasının Cathy'nin karanlık bir sırrını itiraf etmesini sağlamaktır. Fakat Cathy'nin pes etmeye niyeti yoktur. Yönetmen koltuğunda Suzi Ewing oturuyor.

 Lewis'in bunu yapmasının Cathy'nin karanlık bir sırrını itiraf etmesini sağlamaktır.

AŞKIN GÖREN GÖZLERE İHTİYACI YOK FİLMİNİN KONUSU

Gerilim film seven izleyiciler için bu hafta ‘Aşkın Gören Gözlere İhtiyacı Yok’ filmini tavsiye edebiliriz. Filmde boşanmış cinayet masası dedektifi Salim, bir süredir yaşadığı göz probleminin düzelmeyeceğini ve yakımn bir gelecekte tamamen kör olacağını öğrenmiştir. Bunun şokuyla mücadele eden Salim, bu sırada gerçekleşen bir cinayeti çözmeye çalışırken başka gözleri görmeyen insanlarla etrafının sarıldığını fark eder. Bu ortamda Salim’in de körlüğü giderek artacaktır. Yönetmen koltuğunda Onur Ünlü oturuyor.

Boşanmış cinayet masası dedektifi Salim, bir süredir yaşadığı göz probleminin düzelmeyeceğini ve yakımn bir gelecekte tamamen kör olacağını öğrenmiştir.

CEHENNEMDEN SELFİE FİLMİNİN KONUSU

Bu hafta vizyona girecek bir diğer film ise ‘Cehennemden Selfie’. Filmin oyuncu kadrosunda Alyson Walker, Tony Giroux, Meelah Adams ve Lan Butcher var. Filmde ABD’de yaşayan Hannah Almanya’daki kuzeni Julia’nın ziyaretinden dolayı çok mutludur, ancak Julia’da daha ilk andan itibaren ters giden birşeyler olduğu da kesindir. Julia’nın gelişinin ardından evinde tuhaf olayların yaşanmaya başlaması, Hannah’yı daha da şüpheye düşürür ve internette araştırma yapmaya iter. Burada Julia’nın çektiği videolara rastlayınca kötü bir şeylerin olduğuna ikna olur, ancak onu çok daha korkunç olaylar beklemektedir. Yönetmen koltuğunda ise Erdal Ceylan oturuyor.

Julia'nın gelişinin ardından evinde tuhaf olayların yaşanmaya başlaması, Hannah'yı daha da şüpheye düşürür ve internette araştırma yapmaya iter. Oynadıkları oyun ölümle sonuçlandı! İlginizi Çekebilir Oynadıkları oyun ölümle sonuçlandı!

EYVAH ANNE OLUYORUM FİLMİNİN KONUSU

‘Eyvah Anne Oluyorum’ filminin yönetmen koltuğunda Noemie Saglio oturuyor. Komedi türündeki filmin konusu ise şöyle: Avril disiplinli, tertipli bir kadındır. Annesi Mado ise tam tersine vurdumduymaz, kafasına göre takılmayı seven orta yaşlı bir kadındır. Günün birinde Avril hamile olduğunu ailelere duyurduğunda Mado hariç herkes bu habere çok sevinir. Mado kendini büyükanne olmaya hazır hissetmemektedir. Bu durum anne ve kızı arasında küçük sürtüşmeler yaratır. Ancak kısa bir süre sonra Mado’nun da hamile olduğu ortaya çıkınca işler çok daha fazla karışacaktır.

Günün birinde Avril hamile olduğunu ailelere duyurduğunda Mado hariç herkes bu habere çok sevinir. Mado kendini büyükanne olmaya hazır hissetmemektedir. Bu durum anne ve kızı arasında küçük sürtüşmeler yaratır.

Bu hafta vizyonda yerini alan filmler Aytaç Akyurt'un sunumuyla birbirinden güzel fragmanlarıyla Sinefilm Rehberi‘nde.