Fragman izle: İşte vizyondaki filmler… Hayatı bir daha eskisi gibi olmayacak!

Bu hafta vizyona giren Partilerde Kız Tavlama Sanatı filminde Enn, partide görür görmez aşık olduğu gizemli Zan'le tanışır. Ancak ne Enn'in ne de Zan'in hayatı bir daha eskisi gibi olmayacaktır. Vizyonda bu hafta Deadpool 2, Daha Yeni Başladık, Partilerde Kız Tavlama Sanatı ve Saplantı filmleri var. İşte haftanın filmlerinin konuları ve fragmanları...

Mayıs ayının üçüncü haftasında merakla beklenen 4 yeni film vizyona girdi.

DEADPOOL 2 ÖLMEZ FİLMİNİN KONUSU

Uzun zamandır merakla beklenen ‘Deadpool 2’ filmi vizyonda yerini aldı. Filmde Deadpool, kahramanlık işlerini devam ettirmekte, bir yandan da gündelik hayatını sürdürmektedir. Kız arkadaşı Vanessa’yla mutlu bir ilişki sürdüren Deadpool’un düzeni, gelecekten gelen Cable’ın ortaya çıkışıyla sarsılır. Cable gelecekte tehdit oluşturacak bir çocuğun peşindedir. Deadpool, Cable’ı durdurabilmek için süper güçlere sahip bir ekibi toplar ve bu aykırı karakterlerden oluşan X-Force ekibi, Deadpool’la birlikte maceraya atılır. Yönetmen koltuğunda David Leitch oturuyor.

Kız arkadaşı Vanessa'yla mutlu bir ilişki sürdüren Deadpool'un düzeni, gelecekten gelen Cable'ın ortaya çıkışıyla sarsılır. Cable gelecekte tehdit oluşturacak bir çocuğun peşindedir.

DAHA YENİ BAŞLADIK FİLMİNİN KONUSU

Komedi film seven izleyiciler için bu hafta ‘Daha Yeni Başladık’ filmini tavsiye edebiliriz. Filmde Geçmişinde tanık koruma programında mafya avukatı olan Duke Diver, kendini yeni işine adamıştır. Tam bir eğlence ve huzur mekanı olan Villa Capri'nin müdürlüğünü yapan Duke, hayatını bir parti gibi yaşar. Bir yandan eğlenirken bir yandan da çalışan Duke, Villa Capri'nin müşterilerinin, özellikle de kadınların gözdesi durumundadır. Fakat Leo'nun gelişi tüm dengeleri altüst eder. Leo'nun herkesin ilgi odağı haline gelmesi Duke'u fazlasıyla rahatsız eder ve ikisi arasında çetin bir rekabet başlar. Yönetmen koltuğunda Ron Shelton oturuyor.

Tam bir eğlence ve huzur mekanı olan Villa Capri'nin müdürlüğünü yapan Duke, hayatını bir parti gibi yaşar.

PARTİLERDE KIZ TAVLAMA SANATI FİLMİNİN KONUSU

Bu hafta vizyona girecek bir diğer film ise ‘Partide Kız Tavlama Sanatı’. Filmin oyuncu kadrosunda  Elle Fanning, Alex Sharp, Nicole Kidman ve Ruth Wilson var. Filmde 1970’lerin Londrası’nda, dönemin en güçlü akımlarından punk’ın etkisinde kalmış genç Enn, gittiği bir partide güzel Zan ile tanışır. İlk görüşte aşık olan Enn, bu oldukça farklı kızın başka bir ülkeden geldiğini düşünmektedir, oysa Zan aslında bambaşka bir galaksiden gelmiştir. 48 saat içinde dünyayı tanımaya çalışan Zan ile Enn birbirlerine yakınlaşacaklardır.  Yönetmen koltuğunda ise John Cameron Mitchell oturuyor.

1970'lerin Londrası'nda, dönemin en güçlü akımlarından punk'ın etkisinde kalmış genç Enn, gittiği bir partide güzel Zan ile tanışır. Karanlık sırrı zorla itiraf ettirdiler! İlginizi Çekebilir Karanlık sırrı zorla itiraf ettirdiler!

SAPLANTI FİLMİNİN KONUSU

‘Saplantı’ filminin yönetmen koltuğunda Steven R.Monroe oturuyor. Korku türündeki filmin konusu ise şöyle: Genç bir kadın olan Chloe ilk çocuğunun doğumunun ardından sıkıntılı bir sürece girer. Annesi ile birlikte yaşamaya başlayan Chloe bebeğinin aralıksız ağlaması, artan suçluluk duygusu ile depresyona girer. Bir süre sonra paranoyak bir hale gelen kadın, bir takım sesler duymaya, çocuğunun etrafında tuhaf varlıklar olduğunu görmeye başlar. İşittiklerinin ve gördüklerinin bir süre sonra gerçek olduğunu düşünmeye başlayan genç kadın oğlunu her türlü tehlikeden korumak için her şeyi yapmaya hazırdır.

Annesi ile birlikte yaşamaya başlayan Chloe bebeğinin aralıksız ağlaması, artan suçluluk duygusu ile depresyona girer.

Bu hafta vizyonda yerini alan filmler Aytaç Akyurt'un sunumuyla birbirinden güzel fragmanlarıyla Sinefilm Rehberi‘nde.

Loading...