Fragman izle: İşte vizyondaki filmler… Seks ticareti için kaçırılan kızları kurtaran adam!

Bu hafta vizyona giren 'Hiçbir Zaman Burada Değildin' filminde mesleğini geride bırakmış olan joe, hayatını seks ticareti için kaçırılan kızları kurtararak kazanmaya başlamıştır. Vizyonda bu hafta Hansolo: Bir Star Wars Hikayesi, Hiçbir Zaman Burada Değildin, Hürkuş: Göklerdeki Kahraman ve Küçük Cadı filmleri var. İşte haftanın filmlerinin konuları ve fragmanları...

Mayıs aynının son haftasında merakla beklenen 4 yeni film vizyona girdi.

HİÇBİR ZAMAN BURADA DEĞİLDİN FİLMİNİN KONUSU

Her dakikasını soluk soluğa izleyeceğiniz ‘Hiçbir Zaman Burada Değildin’ filmi vizyonda yerini aldı. Filmde meleğinde bir ömre yetecek kadar şiddete tanık olan Joe, mesleğini geride bırakmış ve hayatını, seks ticareti için kaçırılan kızları kurtararak kazanmaya başlamıştır. Yozlaşmış New York senatörünün kızını kurtarması için kiralandığı zaman ise bir komplo ağının içine sürüklenir. Joe’nun az sayıdaki meslektaşları birer birer ortadan kaybolurken, Joe kısa sürede, kendisini ölü görmek isteyen düşmanlarıyla savaşmak zorunda olduğunu kavrayacaktır. Yönetmen koltuğunda Lynne Ramsay oturuyor.

Joe, mesleğini geride bırakmış ve hayatını, seks ticareti için kaçırılan kızları kurtararak kazanmaya başlamıştır.

HAN SOLO: BİR STAR WARS HİKAYESİ FİLMİNİN KONUSU

Bilim kurgu film seven izleyiciler için bu hafta ‘Hansolo: Bir Star Wars Hikayesi’ filmini tavsiye edebiliriz. Filmde dünyanın en iyisi olmaya karar veren genç Han Solo, kaçakçılık için toplanan bir ekibin üyesi oluyor ve hayat boyu yanında olacak olan yardımcı pilotu Chewbacca ile güçlerini birleştiriyor. Yıllarca dostluğunu sürdüreceği Lando Calrissian ve Qi’ra da bu macerada Han Solo’ya eşlik ediyor. Yönetmen koltuğunda Ron Howard oturuyor.

dünyanın en iyisi olmaya karar veren genç Han Solo, kaçakçılık için toplanan bir ekibin üyesi oluyor ve hayat boyu yanında olacak olan yardımcı pilotu Chewbacca ile güçlerini birleştiriyor.

HÜRKUŞ: GÖKLERDEKİ KAHRAMAN FİLMİNİN KONUSU

Bu hafta vizyona girecek bir diğer film ise ‘Hürkuş: Göklerdeki Kahraman’. Filmin oyuncu kadrosunda Hilmi Cem İntepe, Gizem Karaca ve Miray Daner var. Filmde I. Dünya Savaşı ve Kurtuluş Savaşı'nda görev yapan, düşman uçağı düşüren ilk Türk pilot olan Vecihi Hürkuş'un hayatı beyaz perdeye aktarılıyor. Henüz 16 yaşındayken uçma sevdasının peşinden giden Vecihi Hürkuş, hayatını uçak üretmeye ve yeni pilotlar eğitmeye adadı. Türk havacılık tarihinin en önemli isimlerinden pilot ve mühendis Vecihi Hürkuş’un hayatının anlatılacağı filmin yönetmenliğini Kudret Sabancı'nın üstleniyor.

I. Dünya Savaşı ve Kurtuluş Savaşı'nda görev yapan, düşman uçağı düşüren ilk Türk pilot olan Vecihi Hürkuş'un hayatı beyaz perdeye aktarılıyor. Hayatı bir daha eskisi gibi olmayacak! İlginizi Çekebilir Hayatı bir daha eskisi gibi olmayacak!

KÜÇÜK CADI FİLMİNİN KONUSU

‘Küçük Cadı’ filminin yönetmen koltuğunda Michael Schaerer oturuyor. Fantastik türündeki filmin konusu ise şöyle: Die kleine Hexe, küçük bir cadıdır. Onun yeteneklerini iyi kullanabilen müthiş bir cadı olması için fedakarlık yapması gerekir. Küçük cadının en büyük isteği büyük festivalde dans edebilmektir. Ancak gelecek sene gerçekleşecek olan festivale girebilmesi için sınava girmesi ve kitapta yer alan bütün büyüler üzerinde ustalaşması gerekir. Küçük cadı hiç vakit kaybetmeden çalışmalara başlar. Ama kötü kalpli cadı Rumpumpel küçük cadının hedefine ulaşmasını engellemek için her türlü yolu dener.

Onun yeteneklerini iyi kullanabilen müthiş bir cadı olması için fedakarlık yapması gerekir. Küçük cadının en büyük isteği büyük festivalde dans edebilmektir.

Bu hafta vizyonda yerini alan filmler Aytaç Akyurt'un sunumuyla birbirinden güzel fragmanlarıyla Sinefilm Rehberi‘nde.

Loading...