Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Freni patlamış yokuş aşağı bir komedi
Freni patlamış yokuş aşağı bir komedi
Usta oyuncu Erdal Özyağcılar, Berna Laçin ve Gözde Çetiner’in performanslarıyla sahnelenen 'Hoşgeldin Boyacı', izleyicisine iddialı bir komedi sunuyor
Kültür Sanat 14 Şubat 2017 - 12:29

3. sezonunda da hız kesmeden İstanbullu tiyatroseverlerle buluşmaya devam eden oyun, 21 Şubat Salı akşamı Kadıköy Halk Eğitim Merkezi'nde izlenebilir.

Sahnelenmeye başladığı günden bu yana büyük ilgi gören ‘Hoşgeldin Boyacı’; izleyicisine unutulmaz bir gece yaşatmaya devam ediyor. Zeynep Özyağcılar'ın kurduğu Tiyatro Martı tarafından sahnelenen iki perdelik bol sürprizli oyun, insanların birbirine ihtiyacı olduğunda sınıf ayrımının nasıl ortadan kalktığını baştan sona komediyle sarmalanmış bir dille anlatıyor.

1

‘Hoşgeldin Boyacı’da; yasak ilişki yaşadığı sevgilisi ile tatilinden yeni dönen Marcia (Berna Laçin), tadilat ve boya işleri yarım kalmış evine geldiğinde önce değişen boyacıyla (Erdal Özyağcılar), ardından sevgilisinin karısı (Gözde Çetiner) ile karşılaşır. Her üçünü de sürprizli bir gün beklemektedir…

2

‘Hoşgeldin Boyacı’, 21 Şubat 2017 Salı 20.00’de Kadıköy Halk Eğitim Merkezi'nde izlenebilir.

Son güncelleme: 13:15 - 14.02.2017