Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Funda Arar’dan sanat müziğine sahip çıkalım çağrısı
Funda Arar’dan sanat müziğine sahip çıkalım çağrısı
Batman'da sahne alan Funda Arar, ''Şimdiki gençlerin birçoğu Türk sanat müziği şarkılarını bilmiyor. Sizden rica siz de çocuklarınıza bu şarkıları öğretin. Öğretin ki; gençler bu eşsiz nağmelere sahip çıksınlar" dedi. 
Kültür Sanat 10 Mart 2018 - 11:35

Funda Arar, ‘Yoluma Düşe Şarkılar’ turnesinin ikinci konserini Batman’da verdi. 18 yıllık sanat hayatında biriktirdiği şarkılardan derlediği repertuvarı ile kendisini izlemeye gelenlere keyifli saatler yaşatan Arar, enerjisi güler yüzü ve performansı ile sahnedeydi.

Arar, konser sırasında seslendirdiği musiki eserlerin ardından “Ben bu şarkıları babamdan öğrendim. Çocuklarımda benden öğreniyor. Şimdiki gençlerin birçoğu bu şarkıları bilmiyor. Sizden rica siz de çocuklarınıza bu şarkıları öğretin. Öğretin ki; gençler bu eşsiz nağmelere sahip çıksınlar” dedi.

NEŞET ERTAŞ’I ANDI

Batmanlı kadınların da Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nü kutlayan Arar, Neşet Ertaş’ı da anarak “Neşet Usta’nın da dediği gibi… Kadınlar insandır, erkekler insanoğlu. Burada olan olmayan tüm Batmanlı kadınların Kadınlar Günü'nü kutluyorum” dedi.