Galaksi bir süre daha onlara emanet

Groot'u sevmiştik, bebek Groot'u daha çok seveceğiz gibi görünüyor. Guardians of the Galaxy bir süre daha bizimle olacak!

Herkesin sevdiği, galaksimizin güvenliğini sağlayan bu grubu bir filmde daha göreceğiz!

Evet tam da dediğimiz gibi! İki filmin de yönetmenliğini yapan James Gunn, sosyal medya hesabı üzerinden büyük müjdeyi verdi. Böylece hayranlar, Guardians of the Galaxy Vol. 2 vizyona girmeden, Vol. 3’ü beklemeye başladı bile.

ʻʻ
Vol. 1 ve Vol. 2'de olduğu gibi hikayeyi beklenenin üzerinde tutmaya devam edeceğiz.
James Gunn

İkinci film haftaya vizyonda

Filmin Türkiye’de vizyona gireceği tarih 28 Nisan 2017, yani haftaya Cuma günü. Grup yeni kurdukları ‘aile’yi galaksinin farklı yerlerinde bir arada tutmaya çalışırken, Star-Lord’un (Peter Quill) gerçek ailesiyle ilgili sır perdesini de aralıyor. Film şimdiden büyük ses yarattı ve hayranların film için kuyruğa gireceği tahmin ediliyor.

 

Üçüncü film son olabilir

İkinci film daha vizyona girmeden üçüncünün açıklanması hayranları sevindirse de, Marvel’ın bu zamana kadar izlediği yolu göz önünde bulundurursak üçüncü film serinin son filmi olabilir. Ama yine de bunun kimseyi üzmemesi gerekiyor. Çünkü Marvel hayranlarının sevdiği karakterleri farklı konular içinde harmanlamayı en iyi bilen şirketlerden birisi. Iron Man karakteri kendi hikayesini işleyen en son film serisini 2013 yılında Iron Man 3 ile sonlandırmıştı. Ama sonrasında The Avengers serisinde kendisini fazlasıyla gördük ve yeni çıkacak Spider-Man: Homecoming filminde de az da olsa iyi bir rolü olacağını düşünüyoruz.

Daha farklı Başka Şeyler içerikleri için aşağıdaki haberlerimize de bakın:

Dünya sanat haritası çıktı... Türkiye şaşırtmadı! İlginizi Çekebilir Dünya sanat haritası çıktı... Türkiye şaşırtmadı!

 

'The Godfather' ile ilgili o gerçeği kimse bilmiyordu! İlginizi Çekebilir 'The Godfather' ile ilgili o gerçeği kimse bilmiyordu!

 

Efsane seri geri dönüyor! Bu kez ... İlginizi Çekebilir Efsane seri geri dönüyor! Bu kez ...