Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Game of Thrones hayranlarına müjde: Yeni kitap bir ay sonra hazır!
Game of Thrones hayranlarına müjde: Yeni kitap bir ay sonra hazır!
Tüm dünyayı peşinde sürükleyen Game Of Thrones dizisinin uyarlandığı Buz ve Ateş'in Şarkısı serisinin yeni kitabı geliyor. George RR Martin yeni kitabın birkaç ay içinde hazır olacağını açıkladı.
Kültür Sanat 24 Temmuz 2017 - 15:15

Game Of Thrones’un 7. sezonu geçtiğimiz günlerde başladı ve yine gündemin ilk sıralarına oturdu. Game of Thrones’un yazarı George RR Martin’in kişisel bloğundan yaptığı açıklamada yeni kitabın çok kısa sürede biteceğini ve gelecek yıl raflarda olmasını umduğunu belirtti.

KIŞ ESİNTİLERİ GELİYOR!

George RR Martin yeni kitabın adının ‘The Winds of Winter’ (Kış Esintileri) olacağını da açıkladı. Yeni kitabı hakkında birçok spekülasyon olduğunun altını çizen Martin, bunları saçma bulduğunu şu sözlerle ifade etti “Hangisi daha saçma bilmiyorum —kitabımı bitirmiş olduğu halde, sırf kötülüğüne (baskıya vermek yerine) üzerine oturduğum iddiası mı yoksa tek sayfa bile yazmamış olduğum mu” ifadelerini kullandı ve her iki iddiayı da eşit derecede ‘yanlış ve ahmakça’

Son güncelleme: 15:16 - 24.07.2017