Game of Thrones yaratıcısı, COVID olunca kendi dizisinin prömiyerini kaçırdı

Game of Thrones yaratıcısı George R.R. Martin, COVID testinin pozitif çıkmasının ardından yaratıcısı olduğu "House Of the Dragon"un prömiyerini kaçırdı.

Game of Thrones yaratıcısı, COVID olunca kendi dizisinin prömiyerini kaçırdı

Tüm dünyada bir fenomen haline gelen Game Of Thrones serisinin arkasındaki yaratıcı güç olan George R.R. Martin, Los Angeles’taki House of The Dragon’un galasına katılamadı. HBO ve HBO Max İçerik Sorumlusu Casey Bloys, dizinin ilk bölümünün gösteriminden önceki açılış konuşmasında izleyicilere Martin’in COVID testinin pozitif çıktığını söyledi. Martin’in virüsü, Comic-Con etlinliği sırasında kaptığına inanılıyor.

Martin cumartesi günü House Of Dragon Comic-Con panelinde ortak yaratıcı ve yapımcı Ryan J. Condal ve oyuncular Paddy Considine, Matt Smith, Olivia Cooke ile birlikte yer aldı.

House of the Dragon, Game of Thrones olaylarından 200 yıl öncesini anlatıyor.

Yeni bir Game of Thrones dizisi yolda: Jon Snow geri dönüyor... İlginizi Çekebilir Yeni bir Game of Thrones dizisi yolda: Jon Snow geri dönüyor... Game of Thrones'un devam dizisi House of the Dragon'dan yeni görüntüler yayınlandı İlginizi Çekebilir Game of Thrones'un devam dizisi House of the Dragon'dan yeni görüntüler yayınlandı
Loading...