Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Game of Thrones’ta sürpriz gelişme! 8’inci sezondan ilk sahne yayında! GoT ne zaman başlayacak?
Game of Thrones’ta sürpriz gelişme! 8’inci sezondan ilk sahne yayında! GoT ne zaman başlayacak?
Game of Thrones'un 8'inci sezonunun ilk sahnesi yayınlandı. Geçtiğimiz Aralık ayında ilk fragman da yayınlanmıştı. Game of Thrones'un final sezonu 6 bölüm olacak. Peki GoT yeni sezon ne zaman? İşte 8. sezondan ilk sahne...
Kültür Sanat 7 Ocak 2019 - 14:33

Fenomen dizi Game of Thrones’un 8’inci sezonu için geri sayım başladı. Dünyada milyonlarca takipçisi olan dizi önümüzdeki Nisan ayında izleyicilerle buluşacak. Dizinin Twitter hesabından HBO’nun yeni dönem tanıtımları paylaşıldı. Söz konusu bölümde Sansa Stark’ın Winterfell’i Daenerys’e bıraktığı görülüyor.

İşte, HBO’nun Game of Thrones’un yanı sıra diğer dizilerinin de yeni sezon tanıtımı…

GoT YENİ SEZON NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Yumuşak piyano notaları, Ramin Djawadi‘nin orijinal Game of Thrones temasını çağrıştırdığı sahnelerde Dragonstone‘un kalbindeki etkileyici masanın üzerinde bir anda ölümcül bir sis yayılıyor. Yayılan sis ile birlikte ilk sezondan beri merakla beklenen Kış sonunda geleceği müjdeledi. Final sezonu Nisan 2019’da yayınlanacak.

ÇEKİMLER İKİ YIL SÜRDÜ

Game of Thrones’un final sezonu 6 bölüm olacak, ancak bu bölümlerin her biri normal bölümlerden daha uzun sürmesi ve çekimlerin büyük bölümünün kış sezonunda çekilmesi dizinin çekimlerinin 2 yılda tamamlanmasına neden oldu.