Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Game of Thrones’un Osha’sı Türkiye’de sahne alacak
Game of Thrones’un Osha’sı Türkiye’de sahne alacak
Fenomen yapımlar Game of Thrones ve Harry Potter'dan tanıdığımız Natalia Tena, kurucusu olduğu müzik grubu Molotov Jukebox ile Türkiye turnesine çıktı. Grup, 26 Nisan'da İzmir, 28 Nisan'da İstanbul, 29 Nisan'da ise Ankara'da sahne alacak.
Kültür Sanat 24 Nisan 2017 - 12:42

Fenomen dizi Game of Thrones’ta Osha karakteriyle tanınan Natalie Tena’nın önderliğinde kurulan Molotov Jukebox, Türkiye turnesine başlıyor. Sahne şovlarıyla adından söz ettiren grup, 26 Nisan’da İzmir Ooze Venue, 28 Nisan’da Dorock XL’da, 29 Nisan’da ise Ankara If Performance Hall’da sahne alacak.

molotov-jukeboxGYPSTEP’İ İCAT ETTİLER

Molotov Jukebox gypsy’den swing’e, latin soul ve calypso’dan disco’ya yayılan müzikleriyle gypstep müzik tarzını icat etti. Game of Thrones’ta “Osha”, Harry Potter’da ise “Nymphadora Tonks” karakterlerini canlandıran Natalia Tena önderliğinde kurulan müzik topluluğu “Double Dare”ın ardından ikinci EP’leri “Bang!”i yayınladı.

Son güncelleme: 12:44 - 24.04.2017