Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Oyuncu Ferdi Merter ve yazar Refik Durbaş için acil kan aranıyor
Oyuncu Ferdi Merter ve yazar Refik Durbaş için acil kan aranıyor
Marmara Üniversitesi İstanbul Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tedavisi devam eden şair ve BirGün yazarı Refik Durbaş için acil kan aranıyor. Hacettepe Nöroloji bölümünde yatmakta olan Ferdi Merter için de 10 ünite Arh+ kana ihtiyaç var.
Kültür Sanat 9 Temmuz 2018 - 14:18

Durbaş ailesi tarafından yapılan açıklamada 0 RH + kan arandığı ifade edildi. Kan verecek sevenlerinin Pendik Marmara Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kan Merkezi’ne başvurmaları rica olunur.

Ailesi tarafından yapılan açıklamada Durbaş’ın ameliyata alındığı ve ameliyat sonrasında yoğun bakımda tutulacağı aktarıldı.

İrtibat: Bilge Durbaş – 0 533 249 76 19

FERDİ MERTER İÇİN DE KAN ARANIYOR

Son olarak “Kiralık Aşk” dizisinde Hulusi Baba karakterine hayat veren Ferdi Merter için de kan aranıyor. Usta oyuncunun kızı Almula Merter, sosyal medya hesabından “Hacettepe Nöroloji bölümünde yatmakta olan Ferdi Merter için 10 ünite Arh+ kana ihtiyaç var” notuyla yardım istedi. 79 yaşındaki Ferdi Merter, şubat ayında düşüp kalçasını kırmıştı. Tedavi sürecinde fenalaşarak yoğun bakıma kaldırılan Ferdi Merter'in yaşam mücadelesi sürüyor.

İrtibat: Almula Merter 0533 742 98 79

Son güncelleme: 14:37 - 09.07.2018