Gençler ‘İyi Oyun’da buluştu

Genç kuşağın öne çıkan isimleri Mert Yazıcıoğlu, Afra Saraçoğlu, Yiğit Kirazcı, Hakan Kurtaş, Bahar Şahin, Kerem Bürsin ve Orkun Işıtmak, ‘İyi Oyun’ adlı gençlik filminde bir araya geldi.

Gençler ‘İyi Oyun’da buluştu

Genç isimleri buluşturacak ‘İyi Oyun' adlı gençlik filmi milyonların oynadığı bilgisayar oyunu League of Legends'ın Türkiye'deki büyük turnuvasına hazırlanan beş gencin hikayesini anlatacak. Beş genç, dünyayı kasıp kavuran League of Legends turnuvasında birinci olmak için heyecan dolu bir mücadeleye girecek. Mert Yazıcıoğlu, Afra Saraçoğlu, Yiğit Kirazcı, Hakan Kurtaş, Bahar Şahin, Doğaç Yıldız, Tolga Canbeyli, Bada Oh Deniz ve Kerem Bürsin ile Orkun Işıtmak'ın başrollerinde yer aldığı film, sinemaseverlere adrenalin dolu anlar yaşatacak.

GÜÇLÜ EKİP

Doruk Acar, Hakan Baş, Alper Özdemir ve Alper Çağlar’ın yapım şirketi Eludis, Kemal Çömelek ve Kerem Bürsin’in yapım şirketi Braveborn ile Fikiron ortak yapımı olan ‘İyi Oyun'un yönetmen koltuğunda Netflix'in ilk Türk dizisi ‘The Protector'ın (Koruyucu) yönetmenliğini yapan Umut Aral otururken, senaryosunu ise Emre Sirel kaleme aldı.

‘İyi Oyun', sonbaharda sinemaseverlerle buluşacak.

Loading...