Genco Erkal’a sahnede sürpriz kutlama

Genco Erkal, önceki akşam Eskişehir'de Tülay Günal ile birlikte "Yaşamaya Dair"i sahneledi. Sahnede 60'ıncı yılını kutlayan Erkal'a sürpriz bir kutlama yapıldı.

Genco Erkal’a sahnede sürpriz kutlama

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları, bu sene sahnede 60. yılına ulaşan usta sanatçı Genco Erkal'a, Eskişehir'de sürpriz bir kutlama yaptı. Kutlama sonrası Şehir Tiyatroları yetkilileri ile bir araya gelen Genco Erkal, “Hiç beklemediğim ve beni çok mutlu eden bu sürpriz kutlama için tüm Şehir Tiyatrosu ailesine teşekkür ediyorum. 10 yıl önce Şehir Tiyatroları'nın çatısı altında, birbirinden değerli oyuncu arkadaşlarımla birlikte çalışarak “Azizlikler” adlı oyunun yönetmenliğini gerçekleştirmiştim. Şehir Tiyatroları ailesinin, kadim dostum Yılmaz Büyükerşen'in ve Eskişehir'in tiyatro izleyicisinin bendeki yeri ve önemi ayrıdır. Eskişehir'de olmak benim için her zaman mutluluk verici olmuştur” diyerek duygularını ifade etti.

Genco Erkal: SÖZCÜ'yü FETÖ'cülükle suçlamak mizah konusu İlginizi Çekebilir Genco Erkal: SÖZCÜ'yü FETÖ'cülükle suçlamak mizah konusu