Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Gergedanlar şehre geri dönüyor
Gergedanlar şehre geri dönüyor
Özge Günaydın'ın "Rhinos Back in Town" isimli kişisel sergisi 20 Mart'ta sanatseverlere kapılarını açacak. Sergi, dünyamızın 6’ıncı büyük kitlesel yok oluş evresinde olduğunu, soyu tükenen gergedanlar üzerinden irdeliyor. 
Kültür Sanat 10 Mart 2020 - 10:55

Özge Günaydın’ın “Rhinos Back in Town” isimli kişisel sergisi, Masterpiece Hall’de 20 Mart – 20 Nisan 2020 tarihleri arasında izlenebilecek.

Özge Günaydın

Sanatçı Özge Günaydın, bu sergisinde soyu tükenen canlılara ve gezegenimizin yok oluşuna gergedanlar üzerinden dikkat çekiyor. Nef tarafından desteklenen “Rhinos Back in Town”ın küratörlüğünü Denizhan Özer ypatı. Masterpiece Hall Sanat Yönetmeni Ayça Okay tarafından organize edilen, müziklerini Fransız besteci ve prodüktör Charles Monton'un yaptığı “Rhinos Back in Town” sergisi; resim, heykel, dijital manipülasyon, enstalasyon, video art, görüntü yönetmenliği Ersan Bayraktar'a ait bir belgesel ve açılışa özel olarak bir de sahne performansından oluşacak.


Kapsamlı sergi ziyaretçilerinin 5 duyusuna hitap edecek. Koku Kültürü Derneği'nin kurucusu Koku Uzmanı Bihter Türkan Ergül tarafından tasarlanan sergi kokusu galeriyi ziyaret edenleri eski zamanların kırsal alanlarına götürecek.

Etiketler