Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Gökhan Türkmen’den UNICEF’ın ‘Kızlara Söz Ver’ kampanyasına destek
Gökhan Türkmen’den UNICEF’ın ‘Kızlara Söz Ver’ kampanyasına destek
Başarılı müzisyen Gökhan Türkmen, geçtiğimiz akşam BKM Mutfak Uniq sahnesinde sevilen akustik konserlerinden birine daha imza attı. Türkmen, konser sırasında UNICEF'in 'Kızlara Söz Ver' kampanyasına destek istedi. 
Kültür Sanat 21 Aralık 2017 - 12:07

Konser mekanını dolduran müzikseverlere farklı ve özgün bir akustik deneyim yaşatan Gökhan Türkmen’e şarkılarında dinleyiciler hep bir ağızdan eşlik etti.

Sosyal sorumluluk projelerinde de aktif olarak rol alan sanatçı konser esnasında, “Kız çocuklarını güçlendirirsek, dünyayı değiştirebiliriz diye düşünüyorum. Bu dünyayı kurtaracak olanlar aslında güçlü, zeki, farkında olarak yaşayan kadınlar. Her insanın kendi rızasıyla bir şeyler yapabilmesi en önemlisi. Bu yüzden her çocuk çocukluğunu yaşasın. Okullarına devam etsin. Bu yüzden hep beraber UNICEF’in ‘Kızlara Söz Ver ‘ kampanyasını destekleyelim. SÖZ yazın, 3005’e gönderin, 10 TL bağış yapın” şeklinde konuşma yaptı ve kampanyaya destek istedi

Gökhan Türkmen, konserinin ikinci yarısında yetenekli sanatçı Aslı Demirer’i sahneye davet etti ve birlikte Korkak şarkısını söyledi.

GTR Müzik ile yepyeni projelere imza atmaya hazırlanan sanatçı, yakın zamanda yeni albümü çıkacak olan Bora Uzer’i de sahnesinde ağırlayarak keyifli dakikalar yaşattı.