Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
‘Görevimiz Tatil’de asıl heyecan şimdi başlıyor
Bu hafta vizyona giren Görevimiz Tatil'in yıldızları galasında Sözcü.com.tr'den Aytaç Akyurt'a konuştu...
Aytaç AKYURT
Kültür Sanat 25 Şubat 2018 - 05:00

Demet Akbağ ve Zafer Algöz’ün başrollerini üstlendiği Görevimiz Tatil, vizyona girdi.

Demet Akbağ, çok heyecanlı olduklarını söylerken, “Asıl heyecan şimdi başlıyor. Fragmandan, afişlerden anlaşıldığı üzere, sevimli, insana iyi gelen, insanı mutlu eden tatlı bir aile filmi bu” dedi.

Eyvah Eyvah filminin devamının gelip gelmeyeceğiyle ilgili de açıklama yapan Akbağ, “Ciddi bir durum yok. Ama Ata Demirer’in yeni birkaç senaryo üzerinde çalıştığını söyleyebilirim. Belki başka bir hikayede yine bir arada olacağız. Firuzan’ı özlüyorum zaman zaman” açıklamasını yaptı.

‘ŞAHAN NİYE ÖYLE DEMİŞ ANLAMADIM’

Filmin bir diğer yıldızı Zafer Algöz ise “Bizden bir hikaye. İzleyen insanların kendilerini bulacakları bir ailemiz var. Demet Akbağ ile çalışmak çok güzel. Benim çok kıymet verdiğim arkadaşım. Bu zamana kadar niye birlikte çalışmadık, hayret ettik” dedi.

Şahan Gökbakar’ın Kayhan filmini beğenmeyen bir takipçisine “Ödemeleri Zafer Algöz yapıyor” diye cevap vermesiyle ilgili de konuşan Algöz, şöyle dedi: “Onunla ilgili bir şey değil. Ben onu arkadaşım Ayça’ya atmıştım. Ayça benim 3 sene birlikte çalıştığım bir arkadaşım. Onun samimiyetine güvenerek atmışım, o niye öyle demiş anlamadım” diye konuştu.

‘BİRKAÇ YILDIR GÜLSE’Yİ BEKLİYORDUM’

Filmde rol alan Enis Arıkan da Demet Akbağ ve Zafer Algöz’le birlikte çalışmayı “muhteşem” olarak değerlendirdi. Yeni dizisi Jet Sosyete’yle ilgili de konuşan Arıkan, “Gülse’yle çok çalışmak istiyordum. Birkaç yıldır Gülse’yi bekliyordum. Beni aradı ve ‘Birlikte olalım mı?’ dedi, ‘Evet!’ dedim ve başladık” dedi.

‘MESAJ BARINDIRAN BİR FİLM’

Sinan Çalışkanoğlu da, kameramanımız Kubilay Altuğ’nun da hatrını sorarak söyleşiye başladı. Güzel bir film yaptıklarını düşünen Çalışkanoğlu, “İçerisinde çok güzel mesaj barındıran bir senaryo” açıklamasını yaptı.

Kamera: Kubilay Altuğ

Son güncelleme: 07:18 - 25.02.2018