Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Görkem, ‘His Diyarı’na bekliyor
Görkem, ‘His Diyarı’na bekliyor
Türkiye'de elektronik müzik yapan Dj Görkem Sala, yeni albümü 'His Diyarı' ile müzik platformlarında boy gösterdi. Kısa sürede çok sayıda dinleyiciye ulaşan genç Dj çok geniş bir yaş aralığına hitap ettiğini söylüyor.
Kültür Sanat 12 Nisan 2017 - 15:43

Souncloud sayfasında son derece dikkat çeken parçalara yer veren Görkem Sala'nın yeni albümü ‘His Diyarı’ Itunes, Spotify, Deezer ve birçok platform üzerinden çok sayıda insana ulaştı ve kısa sürede sevilen ve popüler bir dj haline geldi. Yaptığı müzik tarzını Elektronik Dans Müzik (EDM) ve Hip Hop olarak tanımlayan Görkem Sala, müziğinde yaratıcılık, farklılık ve tarz başlıklarının öne çıkmasına dikkat ediyor.

16’DAN 70 YAŞA

On yıldır neredeyse her gün çaldığını söyleyen Sala, 16’dan 70 yaşa kadar herkesi eğlendirip müziğini sevdirmeye çalıştığını söylüyor. Hedefinin yurt dışına açılmak olduğunu söyleyen genç isim, müzikle ilk olarak 14 yaşında Eskişehir’de tanışmış. Kendi kendisini geliştirdiğini söyleyen Dj Görkem Sala, kariyerinde ilerlerken kimseden destek beklemediğinin kendi ayakları üzerinde durduğunun da altını çiziyor. Sala ayrıca yeni bir albüm üzerinde çalıştığının da müjdesini verdi.

gorkem-sala-ic