Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Grammy Ödülleri’nde bir dizi değişiklik yapıldı
Grammy Ödülleri’nde bir dizi değişiklik yapıldı
Grammys, daha kapsayıcı olma çabasıyla yıllık ödül programında bir dizi değişiklik olduğunu açıkladı. Yapılan değişikliklerden biri ise "En İyi Çağdaş Kent Albüm" kategorisi "En İyi Yenilikçi R&B Albümü" olarak yeniden adlandırıldı...
Kültür Sanat 12 Haziran 2020 - 09:31

Gelecek yıl ocak ayında yapılması planlanan Grammy Ödülleri’nde bir dizi değişikliğe gidildi. Örneğin her yıl verilen ‘En İyi Çağdaş Kent Albüm’ kategorisi artık olmayacak ve onun yerine hip-hop, rap, folk, elektronik, rock ve daha fazlasını içeren karışık alt türü daha doğru bir şekilde tanımlamak için ‘En İyi Yenilikçi R&B Albümü’ ödülü konuldu.

ÖDÜL İSİMLERİ DEĞİŞİYOR

Diğer ad değişiklikleri arasında “Best Latin Rock”, “Urban veya Alternatif Albüm”, Kentsel veya Alternatif Albüm ya da Alternatif Albüm olarak yeniden adlandırılacak. “En İyi Rap / Sung Performansı”nın da “En İyi Melodik Rap Performansı” olarak değiştirileceği düşünülüyor.

Etiketler