Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Guillerme Del Toro tedbiri elden bırakmadı!
Guillerme Del Toro tedbiri elden bırakmadı!
Oscar'da 'Shape of Water' ile 'En İyi Film' ödülünü alan Guillerme Del Toro, tedbiri elden bırakmadı. Geçen yılki hataya düşmemek için zarfı açıp kontrol eden Del Toro'nun bu görüntüleri, ilginç bir görüntünün ortaya çıkmasını sağladı.
Kültür Sanat 5 Mart 2018 - 09:59

Geçtiğimiz yıl gerçekleştirilen 89’uncu Oscar töreninde En İyi Film ödülü Moonlight’a verilmesi gerekirken, yalnışlıkla La La Land’e verilmişti. Oscar’ın en büyük yanlışlıklarından birisi olarak değerlendirilen hatada ise Warren Beaty imzası bulunuyordu. Oscar, bu yılki ‘En İyi Film’ ödülünü takdim etmesi için Beaty’ye teklifte bulundu. Beaty de yine sahnedeydi.

90’ıncı Oscar’da En İyi Film Ödülü Guillerme Del Toro’nun The Shape of Water filmine verildi. Del Toro, ödülü Beaty’nin elinden alırken bu sefer tedbiri elden bırakmadı.

Eğlenceli bir şekilde Oscar heykelinden önce zarfı eline alıp, içinde yazana bakan Del Toro, gerçekten ödülü aldığına ikna olunca sevincini gizleyemedi. O anlar, kameralara böyle yansıdı…

 

Son güncelleme: 11:08 - 05.03.2018