Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Güliz Ayla, ölümden döndüğünü açıkladı
Güliz Ayla, ölümden döndüğünü açıkladı
İkinci albümü Parla ile dinleyicilerinin karşısına çıkan Güliz Ayla, küçüklüğünde iki kere kalbinin durduğunu belirterek, "Ölümden döndüm. İki kere kalbim durmuş. Tip 1 diyabetliyim ben. Onun ilk teşhis konulma aşamasında iki kere kalbim durmuş. Komalık gitmişim hastaneye. Kalbimi masajla çalıştırmışlar" açıklamasını yaptı. 
Kültür Sanat 11 Ocak 2018 - 11:26

Bir programa katılan Güliz Ayla, boyu uzun olmasına rağmen dinleyicilerinin kendisini kısa boylu sandığını söyleyerek, “Benim boyumun kısa olduğunu düşünüyormuş herkes. 1.74 boyum. Daha ne kadar uzun olabilirim?” dedi. Şarkıcı, bir izleyicinin sorusu üzerine de 40 numara ayakkabı giydiğini söyledi.

Dinleyicilerinin genelde kendisini İzmirli zannettiğini anlatan ünlü şarkıcı, Samsunlu olduğunu söyledi: “Bunu çok söyleyen var. ‘İzmirlilere benziyorsun' diyorlar. Çünkü İzmirliler genelde sarışın, mavi gözlü, açık tenli oluyor. Samsun'un kızları güzeldir bir kere. Benim çok Samsunlu arkadaşım var, çok güzel hepsi.”

OLMAZSA OLMAZ’IN BU KADAR PATLAMASINI BEKLEMİYORDUM

‘Olmazsa Olmaz’ şarkısının gördüğü büyük ilgi hakkında konuşan Güliz Ayla, “Bu kadar patlamasını beklemiyordum. Şarkı başka bir şey yakaladı gerçekten. Samimi geldi bence insanlara. Klibi de öyle, sözleri de öyle” dedi. Şarkıcı, lise yıllarında çok zayıf olduğu için arkadaşlarının kendisine ‘Safinaz' lakabını taktıklarını belirtirken, bir süre vokal öğretmenliği yaptığını açıkladı.

Hollandalı şarkıcı Anouk'a hayran olduğunu söyleyen Güliz Ayla, düet yapma istediği kişinin kim olduğu sorusuna da Anouk yanıtını verdi. Genç isim, “Arkadaşlarına sorsak senin için ne derler?” sorusunu ise şöyle yanıtladı: “Deli derler kesin. Deli ve dobra derler. Bazen patavatsızım. Kimin yanında ne konuşacağımı çok bilmiyorum. Pot kırdığım çok oluyor.”

ÖLÜMDEN DÖNDÜM

Çocukluk yıllarında ölümden döndüğünü anlatan Güliz Ayla, “Çok küçükken ölümden döndüm. İki kere kalbim durmuş. Bir hastalık geçirdim. Tip 1 diyabetliyim ben. Onun ilk teşhis konulma aşamasında iki kere kalbim durmuş. Komalık gitmişim hastaneye. Kalbimi masajla çalıştırmışlar” açıklamasını yaptı.

Son güncelleme: 11:37 - 11.01.2018