Gülmecesi bol oyun: Kurusıkı

Bol sürprizli, çatışmalı, eğlenceli ve heyecanlı oyun “Kurusıkı”; 29 Şubat 2016, Pazartesi akşamı Kozyatağı Kültür Merkezi’nde

Gülmecesi bol oyun: Kurusıkı

AYSA tarafından sahneye konan oyunda; başarılı oyuncular Mete Horozoğlu, Bihter Dinçel, Beyti Engin, Selen Uçer ve Bülent Alkış birlikte rol alıyor.

 

Foto: Bülten

Levent Kazak'ın yazıp yönettiği, “Kurusıkı”; İstanbullu tiyatroseverlerle Anadolu yakasında buluşmaya devam ediyor! Seyirciyi bir yandan türlü tahminlere yönlendirirken, öte yandan bu tahminlerinde yanıltmayı başaran, bol sürprizli “Kurusıkı”; güçlü kadrosuyla da dikkat çekiyor.

Foto: Bülten
İzleyicisini hem güldüren, hem de düşündüren oyunda Mete Horozoğlu, Bihter Dinçel, Beyti Engin, Selen Uçer ve Bülent Alkış aynı sahneyi paylaşıyor.

Foto: Bülten

“Kurusıkı”nın dekoru Barış Dinçel'in, ışık tasarımı Yakup Çartık'ın, koreografisi ise İlkem Ulugün'ün imzasını taşıyor. Kostüm tasarımını Ayşegül Özbay'ın üstlendiği oyunun yönetmen yardımcıları ise Seda Özelsoy ve Nermin Aslan.

Foto: Bülten

29 Şubat 2016, Pazartesi akşamı saat 20:30'da Kozyatağı Kültür Merkezi'nde sahnelenecek olan “Kurusıkı” oyununa ait biletler; Biletix ve Kozyatağı Kültür Merkezi gişesinden temin edilebilir.

Loading...