Gülse Birsel bir ilki başardı!

Gülse Birsel'in senaryosunu yazdığı ve rol aldığı Aile Arasında, 5 milyonu aşkın kişi tarafından izlendi. Birsel, böylece Türk sinemasında 5 milyon sınırını aşan ilk kadın oldu. 

Gülse Birsel bir ilki başardı!

Geçtiğimiz Aralık ayında vizyona giren ve Engin Günaydın ile Demet Evgar’ın başrollerini üstlendiği Aile Arasında’ya ilgi bitmiyor. Film, Box Office’in verilerine göre 5 milyonu aşkın kişi tarafından sinemada izlendi.

Filmin senaryosunu kaleme alan Gülse Birsel, böylece bir ilke imza atmış oldu. Birsel, sinemada 5 milyon izleyici sınırını aşan ilk kadın oldu.

Cem Yılmaz’ın son filmi Arif v 216 ise şimdiye kadar 4 milyon 700 bini aşkın kişi tarafından izlendi. Arif v 216’nın da 5 milyon sınırını aşmasına kesin gözüyle bakılıyor. Geçtiğimiz yıl vizyona giren ve Türkiye’nin Oscar aday adayı olan Ayla da 5 milyon 500 bini aşkın kişi tarafından izlendi.

Karşınızda 'ikinci sınıf manken' Gülse Birsel! İşte Jet Sosyete oyuncuları... İlginizi Çekebilir Karşınızda 'ikinci sınıf manken' Gülse Birsel! İşte Jet Sosyete oyuncuları...
Gülse Birsel, vizyon öncesi Sözcü'ye konuştu: 'Karakterim çok fena!' İlginizi Çekebilir Gülse Birsel, vizyon öncesi Sözcü'ye konuştu: 'Karakterim çok fena!'