Gülse Birsel, vizyon öncesi Sözcü’ye konuştu: “Karakterim çok fena!”

Oyuncu ve senarist Gülse Birsel'in merakla beklenen 'Aile Arasında' filmi yarın izleyicilerle buluşacak. Eğlenceli bir hikayeyi sinemalara taşıyan filmin oyuncuları Engin Günaydın, Demet Evgar, Gülse Birsel, Erdal Özyağcılar, Derya Karadaş ve Fatih Artman Sinefilm Rehberi sunucusu Aytaç Akyurt'un sorularını yanıtladı. Engin Günaydın ve Demet Evgar'ın kahkahaları röportaja damga vurdu. 

Gülse Birsel, vizyon öncesi Sözcü’ye konuştu: “Karakterim çok fena!”

Aile Arasında’nın oyuncuları, vizyon öncesi Sözcü.com.tr’nin sorularını cevapladı. Oldukça heyecanlı olduklarını belirten Demet Evgar, bir aile komedisini sinemaya taşıdıklarını belirtti.

Gülse Birsel ise canlandırdığı karakteri “çok fena” olarak tarif etti. Avrupa Yakası’ndaki Aslı ya da Yalan Dünya’daki Deniz’den bambaşka bir karaktere ruh verdiğini ifade eden Birsel, “Bu çok fena bir kadın. Ne komşu olmak istersiniz, ne akraba olmak istersiniz. Hiç hayatınızda olmasın, mümkün olduğu kadar uzakta olsun isteyeceğiniz bir kadın. Hem kendini sevmiyor, hem başkalarını sevmiyor. Hem kendi hayatını zorlaştırıyor hem başkalarının hayatını. Bencil de biri. Çok isterim Mihriban’a gıcık olsun seyirci” dedi.

İŞTE, O EĞLENCELİ RÖPORTAJ…

 

Kamera: Kubilay Altuğ