Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Gündeme ‘kahkaha’ molası
Gündeme ‘kahkaha’ molası
Türk tiyatrosunun son dönemde tercih edilen formu 'doğaçlama tiyatro'yu başarıyla icra eden genç topluluk Tiyatro Karyola, 28 Nisan Cuma günü Talimhane Tiyatrosu Sahnesi'nde perde açacak.
Kültür Sanat 27 Nisan 2017 - 09:37

Gündemden uzaklaşmak isteyenleri Talimhane Tiyatrosu Sahnesi’ne davet eden Tiyatro Karyola, 28 Nisan Cuma günü saat 20.30’da hünerlerini sergileyecek. BKM Mutfak Sahne'nin ev sahipliğini yaptığı Doğaçlama Tiyatro Ligi’nde de başarılı performans gösteren ekip, yarı final maçlarını tamamlayarak final haftasına kalmayı hak etti.

tiyatrokaryola‘GÜLMENİN EN KONFORLU HALİ’

2014 yılı Ocak ayında daha önceden çeşitli doğaçlama ekiplerinde görev almış oyuncular tarafından kurulan topluluk, kendi skeçlerini kendileri yazıyor. Çocukların da eğitim süreçlerine tiyatro ile katkıda bulunmak adına çalışan ekip üyeleri, gündemin hızlı temposundan sıyrılmak isteyenlere, “Karyola doğaçlama, gülmenin en konforlu hali” sloganıyla sesleniyor.